Robert Hlavaty & Band-Profil

Fotogalerie


Fond ohrožených dětí

Tyto fotografie byly zhotoveny za účelem prodeje a z výtěžku bude placen pobyt na táboře pro znevýhodněné děti.

 

Fond ohrožených dětí – občanské sdružení Fond ohrožených dětí (FOD) již od roku 1990 pomáhá dětem opuštěným, zanedbávaným a týraným. V současné době má 22 poboček zaměřených na vyhledávání a pomoc ohroženým dětem, 34 zařízení pro děti vyžadující okamžitou pomoc Klokánek s celkovou kapacitou 500 míst a 5 azylových domů pro rodiny s dětmi s kapacitou 120 míst. K dalším činnostem FOD patří vyhledávání náhradních rodin, poradenská a hmotná pomoc náhradním rodinám, sanace rodin s dětmi v krizové situaci, osvěta a snaha o změnu zákonů a legislativní praxe na úseku sociálně-právní ochrany dětí, akce pro děti z náhradních rodin a azylových zařízení. FOD dále provozuje krizovou linku 776 833 333 pro ženy, které tají těhotenství nebo již tajně porodily a dítě chtějí anonymně a bezpečně předat. FOD takto v minulosti převzal sedm anonymních novorozenců.


 

Black & White

Robert Hlavatý 2013
Robert Hlavatý 2012
Robert Hlavatý 2013
Robert Hlavatý 2012
Robert Hlavatý 2013
Robert Hlavatý & Band 2013
Robert Hlavatý & Band 2013
Robert Hlavatý & Band 2013
Robert Hlavatý & Band 2013
Robert Hlavaty & Band-Profil
Robert Hlavatý & Band 2013

Rob-na plazi


Robert Hlavatý & Band a No Name


Best Revival

Repertoár: SMOKIE, CCR, KINKS, BEATLES, DEEP PURPLE, B.ADAMS, JOE COCKER, KISS atd

Sestava: Robert Hlavatý  – zpěv, basová kytara ( Fabrice Atomica, Hair, J.Christ Super Star, RH Band, moderátor TV ROCKPARÁDY atd. ) Petr Kůsa – bicí, zpěv ( ex Koma, J.Hendrix & J. Joplin Tribute, P.Kapitánová Band, moderátor TV ROCKPARÁDY atd. ) Petr Urbánek – kytara, zpěv ( ex Nastřižený Vlasy, Hair, Cats, Producenti, Kladivo na čarodějnice atd.) Pavel Skála – klávesy ( ex P.Kapitánová Band, J.Hendrix & J. Joplin Tribute atd. )


Hair Company Prague

Koncertně-divadelní verze muzikálu VLASY

Koncertně-divadlení verze muzikálu Vlasy vznikla v roce 1998 po ukončení divadelní verze, která se hrála na pražském Výstavišti v divadle Pyramida (230 repríz).  Z účinkujících v divadelní verzi se zformovala sestava, která začala objíždět vlasti české, moravské a slovenské. V současnosti učinkují: Petra Ryšavá – Matějíčková, Petra Sladká, Zuzana Dovalová, Jarda Horníček, Igor Vašut, Petr Urbánek, Michal Cerman, Radek Snítil, Robert Hlavatý

Foto: Jiří Rogl